מתחם לאימוני נינג'ה ופארקור

נינג'ה ספוט הוא מתחם מקצועי, ראשון מסוגו, אשר שנפתח בעיר בית שמש, וכולל מכשולי נינג'ה ופארקור תוך שילוב אופטימאלי בין שני העולמות.

במתחם מופעלים חוגי נינג'ה-פארקור וטריקינג לילדים החל מגיל 4, ואימונים פתוחים לנוער ומבוגרים.

במקום פועל בית קפה וג'ימבורי לילדים מתחת לגיל 4.

ילדים ונוער הרוצים להתאמן ולהתפתח, משפחות המעוניינות בפעילות מגבשת ומהנה, בוגרים המעוניינים להתמקצע בענף הפארקור והנינג'ה, נוער בסיכון המחפש כיוון ומשמעות, וכל מי שפשוט רוצה לבדוק את יכולותיו או להיכנס לכושר בדרך חוויתית ולא שגרתית, מוזמנים להגיע ולהתמכר...

במתחם צוות מדריכים מקצועי ומנוסה!

יתרונות שילוב אימוני הנינג'ה והפארקור

מכשולי הנינג'ה כוללים בעיקר אלמנטים של טיפוס בהם ישנו צורך להיעזר בפלג הגוף העליון ובכך הם מחזקים מאוד את שרירי הידיים, החזה והגב. מכשולי הפארקור כוללים בעיקר אלמנטים של קפיצה ודילוג מעל מכשולים, ובכך מחזקים את שרירי הרגליים והיציבה. השילוב בין הענפים עובד באופן מושלם על שרירי הגוף ומעניק למתאמנים חוסן גופני, גמישות, וכח.

העיסוק בענפי הנינג'ה והפארקור תורם למתאמנים רבות גם בתחום המנטלי.

המתאמנים עוברים תהליך בו הם לומדים להכיר את עצמם, יכולותיהם ומגבלותיהם, ולומדים איך לאתגר את עצמם כל פעם מחדש, לדחוף את היכולות שלהם צעד קדימה, ולהשאיר את המגבלות מאחור.

האימונים מצריכים הסתכלות רבה פנימה, והתמודדות עם חששות. כל מתאמן לומד להבחין בין זהירות מושכלת השומרת עליו, לבין פחד בלתי סביר המהווה מחסום שיש להתגבר עליו.

תוך כדי ההתמודדות שלהם עם עצמם, המתאמנים מלווים ומעודדים את חבריהם לאימון להתמודד עם אותם הפחדים בדיוק. דבר זה מחזק את הקשר, מעלה את סיכויי ההצלחה ומעצים את החוויה. הסיפוק הוא מיידי. אין שמחה גדולה יותר מלהצליח לנחות סלטה לאחור בפעם הראשונה, לעבור מכשול פארקור שנראה בתחילת הדרך מאיים וחסר סיכוי, או ללחוץ על הבאזר בסיום מסלול הנינג'ה, ושאגות הניצחון של מי שהצליח ושל חבריו לאימון שצופים בו ומעודדים אותו בהתמודדותו עם האתגר- מעידות על כך.